FMP300FRF73-21R5
MFR.Part #
FMP300FRF73-21R5
JLCPCB Part #
C3483543
Description
-55℃~+155℃ 21.5Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS