SQP700JB-43K
MFR.Part #
SQP700JB-43K
JLCPCB Part #
C1398213
Package
Plugin,35x9.5mm
Description
-55℃~+155℃ 43kΩ 7W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,35x9.5mm Through Hole Resistors ROHS