NKN200FR-73-2R2
MFR.Part #
NKN200FR-73-2R2
JLCPCB Part #
C19456559
Description
-40℃~+200℃ 2.2Ω 2W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS