FMP300FBF73-12R1
MFR.Part #
FMP300FBF73-12R1
JLCPCB Part #
C1386286
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS