MFR200FBF73-33K
MFR.Part #
MFR200FBF73-33K
JLCPCB Part #
C1235876
Description
-55℃~+155℃ 2W 33kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS