FMP300FBF73-147R
MFR.Part #
FMP300FBF73-147R
JLCPCB Part #
C1386268
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS