RC1218DK-07402RL
MFR.Part #
RC1218DK-07402RL
JLCPCB Part #
C1705323
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 402Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS