FMP200FRE52-294R
MFR.Part #
FMP200FRE52-294R
JLCPCB Part #
C1757879
Description
-55℃~+155℃ 294Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS