FMP200FBE52-301R
MFR.Part #
FMP200FBE52-301R
JLCPCB Part #
C1381151
Description
-55℃~+155℃ 2W 301Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS