FMP200FRF52-2K2
MFR.Part #
FMP200FRF52-2K2
JLCPCB Part #
C3501391
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS