RC0201FR-07768KP
MFR.Part #
RC0201FR-07768KP
JLCPCB Part #
C6637997
Description
-55℃~+125℃ 50mW 768kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS