RT0603WRC0721KL
MFR.Part #
RT0603WRC0721KL
JLCPCB Part #
C4117153
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS