FMP200FRF52-21K5
MFR.Part #
FMP200FRF52-21K5
JLCPCB Part #
C1757330
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS