PNP1WVJR-52-180R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PNP1WVJR-52-180R
JLCPCB Part #
C1769668
Package
Plugin,D4.3xL10mm
Description
-40℃~+200℃ 180Ω 1W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.3xL10mm Through Hole Resistors ROHS