RSF5WSJB-91-270K
MFR.Part #
RSF5WSJB-91-270K
JLCPCB Part #
C1398226
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS