AA2512JK-07240RL
MFR.Part #
AA2512JK-07240RL
JLCPCB Part #
C4333253
Description
-55℃~+155℃ 1W 240Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS