FMP200FRE52-76K8
MFR.Part #
FMP200FRE52-76K8
JLCPCB Part #
C1757796
Description
-55℃~+155℃ 2W 76.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS