AA1206FR-0757R6L
MFR.Part #
AA1206FR-0757R6L
JLCPCB Part #
C2136161
Description
-55℃~+155℃ 250mW 50V 57.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS