RT1206BRB0766K5L
MFR.Part #
RT1206BRB0766K5L
JLCPCB Part #
C6208193
Description
-55℃~+155℃ 250mW 66.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS