FMP200FRE52-71K5
MFR.Part #
FMP200FRE52-71K5
JLCPCB Part #
C1758167
Description
-55℃~+155℃ 2W 71.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS