FMP200FBF52-187K
MFR.Part #
FMP200FBF52-187K
JLCPCB Part #
C1381586
Description
-55℃~+155℃ 187kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS