MF0204FRE52-3K6
MFR.Part #
MF0204FRE52-3K6
JLCPCB Part #
C1745006
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS