RT0805DRE0730KL
MFR.Part #
RT0805DRE0730KL
JLCPCB Part #
C868729
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS