FMP200FRE52-37R4
MFR.Part #
FMP200FRE52-37R4
JLCPCB Part #
C1757236
Description
-55℃~+155℃ 2W 37.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS