AC1206FR-0748R7L
MFR.Part #
AC1206FR-0748R7L
JLCPCB Part #
C229660
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 48.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS