FMF-50FTF52-820R
MFR.Part #
FMF-50FTF52-820R
JLCPCB Part #
C3444010
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 820Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS