YC248-JR-07910KL
MFR.Part #
YC248-JR-07910KL
JLCPCB Part #
C1733920
Description
16 62.5mW 8 910kΩ ±200ppm/℃ ±5% 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS