FMP200FRE52-187R
MFR.Part #
FMP200FRE52-187R
JLCPCB Part #
C1758409
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS