PNP5WVJT-73-3R9
MFR.Part #
PNP5WVJT-73-3R9
JLCPCB Part #
C1401790
Description
-40℃~+200℃ 3.9Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D7.5xL17mm Through Hole Resistors ROHS