FMP200FBF52-8K06
MFR.Part #
FMP200FBF52-8K06
JLCPCB Part #
C1383201
Description
-55℃~+155℃ 2W 8.06kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS