RT0603WRE073K3L
MFR.Part #
RT0603WRE073K3L
JLCPCB Part #
C2141692
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS