RE1206DRE07866KL
MFR.Part #
RE1206DRE07866KL
JLCPCB Part #
C4179760
Description
-55℃~+155℃ 250mW 866kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS