FMP200FBE52-1K07
MFR.Part #
FMP200FBE52-1K07
JLCPCB Part #
C1381463
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS