FMP200FBF52-84R5
MFR.Part #
FMP200FBF52-84R5
JLCPCB Part #
C1386735
Description
-55℃~+155℃ 2W 84.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS