RT1210CRD0737K4L
MFR.Part #
RT1210CRD0737K4L
JLCPCB Part #
C1707572
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 37.4kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS