SR0603JR-7T4R7L
MFR.Part #
SR0603JR-7T4R7L
JLCPCB Part #
C6302034
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS