AF1206FR-07140RL
MFR.Part #
AF1206FR-07140RL
JLCPCB Part #
C6118893
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS