FMP200FBF52-66K5
MFR.Part #
FMP200FBF52-66K5
JLCPCB Part #
C1386465
Description
-55℃~+155℃ 2W 66.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS