FMP200FRF52-196K
MFR.Part #
FMP200FRF52-196K
JLCPCB Part #
C1757519
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS