RT1210CRD078K87L
MFR.Part #
RT1210CRD078K87L
JLCPCB Part #
C3921250
Description
-55℃~+125℃ 250mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS