PPN100JT-52-3R9
MFR.Part #
PPN100JT-52-3R9
JLCPCB Part #
C1398961
Description
-55℃~+350℃ 1W 3.9Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D3xL9mm Through Hole Resistors ROHS