FMP200FBE52-95K3
MFR.Part #
FMP200FBE52-95K3
JLCPCB Part #
C1381903
Description
-55℃~+155℃ 2W 95.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS