MFR-25FTF52-8K25
MFR.Part #
MFR-25FTF52-8K25
JLCPCB Part #
C1373542
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS