AA0201FR-07392KL
MFR.Part #
AA0201FR-07392KL
JLCPCB Part #
C4075005
Description
-55℃~+155℃ 392kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS