RT2512BKE0742R2L
MFR.Part #
RT2512BKE0742R2L
JLCPCB Part #
C3971115
Description
-55℃~+125℃ 42.2Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS