FMP100JR-52-0R62
MFR.Part #
FMP100JR-52-0R62
JLCPCB Part #
C1758638
Description
-55℃~+155℃ 0.62Ω 1W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS