SMCJ11A/TR13
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SMCJ11A/TR13
JLCPCB Part #
C7317127
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 11V 13.5V 18.2V 1uA 82.5A@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS