MHP-25PTA52-220R
MFR.Part #
MHP-25PTA52-220R
JLCPCB Part #
C19588635
Description
-55℃~+150℃ 220Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ Plugin,D1.8xL6.2mm Through Hole Resistors ROHS