FMP100FTF52-619R
MFR.Part #
FMP100FTF52-619R
JLCPCB Part #
C1380814
Description
-55℃~+155℃ 1W 619Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS