MFR50SFTE52-36K5
MFR.Part #
MFR50SFTE52-36K5
JLCPCB Part #
C3398045
Description
-55℃~+155℃ 36.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS